Пошук

Країна
Місто
Дата прибуття:
Дата від'їзду:
Кількість гостей:
1 2 3 4 більше
Тип житла:
кімната квартира дім хостел
Район

Небагато про Україна

Rent-apartment-Ukraine  Україна - молода держава Східної Європи, утворена в 1991 році. Україна вважається  найбільшою  за територією державою, розташованою повністю в Європі. Населення становить 45,5 млн. осіб. Столиця України – місто Київ. Країна складається з 24 областей, Автономної республіки Крим та двох міст, які мають спеціальний статус - Київ і Севастополь.

Важливі міста: Київ, Харків, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ.

Національна валюта – українська гривня. Легко можна обміняти долар США, Євро та російський рубль в будь-якому відділенні банків. Державна мова - українська. Частина населення володіє російською, польською, румунською, угорською та іншими мовами. Англійською володіє в основному молодь у великих містах. Україна дуже багата в туристичному плані: чудові золоті куполи православних храмів, палаци, замки і фортеці, паркові ансамблі, унікальні місця Криму і Карпат. В Україні можна відпочити на березі моря, покататися на лижах по гірських схилах, походити в лісі, збираючи гриби, а можна помилуватися міськими архітектурними принадами.

www.truekyiv.com

Останні новини з Україна

Живописні ліфти Києва

Анонімні художники Києва із мистецької групи “МММ” створили 50 копій картин відомих митців і вирішили розвісити їх ліфтами житлових будинків столиці.

День Києва 2012

У цьому році Київ відсвяткує своє 1530-річчя. Зазвичай День міста відзначають в останні вихідні травня, в 2012 День Києва святкуватимуть 25-27 травня.

Євро 2012 в Україні

Як Вам відомо, в червні 2012 в Україні та Польщі пройде чемпіонат Європи з футболу під егідою УЄФА.

Усі новини