Про компанію

Rentfortravel.com задумана як міжнародна система з пошуку та бронювання житла. Онлайн-платформа для власників та гостей, зручний сервіс, заснований на довірі та репутації. Сервіс допомагає подорожувати, обираючи оптимальний варіант житла, чи то квартира, кімната, будинок або ж вілла. Простий спосіб власникам заробляти гроші орендою житла, допомагаючи тим саме гостям та подорожуючим знайти прийнятний варіант житла і забезпечити гарний відпочинок. Наш сервіс динамічно розвивається, а база житла постійно розширюється. Наша служба підтримки працює в режимі онлайн і на даний момент є 5 мовних версій сайту.

Головні козирі Rentfortravel.com це простий та зручний пошук, швидкий спосіб бронювання, захищені платежі


 

......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Бронюйте з Rentfortravel.com

 

Здавайте житло з Rentfortravel.com

 

on-line apartment booking - block notes
Пошук житла

Використовуйте зручний пошук, знайдіть прийнятний Вам варіант. Виконуйте пошук відповідного житла за допомогою різних критеріїв по даті, типу житла та різноманітних опцій.

on-line apartment booking - block notes

Розміщуйте безкоштовно

Зареєструйтесь в нашій системі, заповнюйте Ваш особистий аккаунт. Розмістіть безкоштовно всі свої об’єкти, детально опишіть Ваше житло, добавте фотографії  та помітьте в календарі доступні для бронювання дати.

 

 

on-line apartment booking - block notes

Забронюйте

Бронюйте житло та сплачуйте захищеним платежем за допомогою картки або Pay-Pal. Плануйте свою подорож та заощаджуйте з нами, використовуючи опцію актуальних Гарячих пропозицій та знижок.

 

 

on-line apartment booking - block notes

Підтверджуйте

Підтверджуйте або ж відхиляйте бронювання, що з’явились, вивчайте ваших потенційних гостей. Тільки Ви вирішуєте, хто буде жити у Вас. Заздалегідь узгодьте з гостем нюанси проживання.

 

 

on-line apartment booking - block notes

Подорожуйте

Завчасно зв’яжіться з власником житла щоб дізнатись деталі і дату прибуття та заселення. Більш детальна інформація про житло та контакти власника стане доступною після підтвердження бронювання власником. Залишайте відгуки та ваші враження після подорожі.

 

 

on-line apartment booking - block notes

Приймайте гостей

Спілкуйтесь безпосередньо з майбутнім гостем по отриманим контактам. Будьте доброзичливими та привітними. Сплата відбувається через 24 години після заселення.

 

 

 

 

..........................................................................................................................................................................................................................................