Допомога

Як це працює?

 

 


Я - Турист


Пошук житла

Шукайте житло, яке найбільше відповідає Вашим вподобанням. На головній сторінці сайту у формі пошуку житла вкажіть країну і місто де Ви шукаєте необхідний Вам об’єкт, дати Вашої подорожі, кількість людей. Крім того, оберіть найзручніший для Вас тип житла, а саме: квартиру, будинок чи кімнату. Використовуйте додаткові параметри пошуку, якщо це необхідно, у вкладці «Розширений пошук».


Вибір житла

На сторінці із результатами пошуку, переглядайте наявні пропозиції житла за вказаними раніше параметрами. У Вас є можливість відсортувати результати пошуку за цінами - від найнижчої до найвищої, і навпаки, або ж лише за параметром «Гарячі пропозиції», тобто знижки, які надають власники житла на певний період. Відмітка про наявність гарячої пропозиції і розмір знижки вказується у списку об’єктів житла в результаті пошуку. Відмічайте необхідні Вам зручності у додаткових критеріях пошуку з лівого боку, наприклад пошук житла з наявними кондиціонером, пральної машиною та Інтернетом Wi-Fi. Проглядайте детальну інформацію, опис, фото житла і умови бронювання, натискаючи „Детальніше” навпроти кожного об’єкту зі списку. Тут, також, наявний календар зайнятості і карта місцезнаходження об’єкта. Саме тут Ви можете забронювати житло, якщо воно Вам сподобалося, натиснувши кнопку «Забронювати».


Бронювання

Уважно перевірте правильність обраної Вами пропозиції при бронюванні житла, а саме: дати  подорожі, кількість гостей, повністю прочитайте умови бронювання та інші деталі. Якщо Ви вперше виконуєте бронювання на сайті www.rentfortravel.com, введіть реєстраційну інформацію на цій же сторінці, це необхідно для управління Вашою майбутньою подорожжю. У формі реєстрації  вкажіть,  будь ласка, Ваше повне ім’я, адресу електронної пошти, яка і буде Вашим логіном для входу в аккаунт, пароль та Ваш номер телефону. Ви можете використати вхід через Facebook. Надалі оберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати. Rentfortravel.com використовує захищені платежі PayPal або платежі банківськими картками всіх типів VISA і MasterCard. Ви маєте можливість додати будь-яку додаткову інформацію щодо цього бронювання або побажання, які прочитає власник житла. Важливо також відмітити час поселення і виселення, якщо Ви його знаєте, при цьому, кожен власник відмічає можливий для нього час в умовах бронювання, тож беріть це до уваги. Ознайомтеся з «Загальними правилами і умовами користування» і натискайте «Забронювати».


Оплата

1. Отже, коли Ви успішно увійшли на сайт, перед Вами з'явився рахунок-фактура, в якому прописані умови бронювання і вартість. Тут же Вам буде запропоновано ознайомитися з правилами бронювання. Оберіть найбільш зручний спосіб оплати - захищені платежі Pay-Pal або платежі банківськими картами всіх типів VISA і MasterCard, платежі через які захищені сучасною технологією 3-D Secure.

rent_for_travelrent_for_travelrent_for_travel
2. Якщо Ви вирішили оплачувати через систему Pay-Pal, на сторінці з анкетною формою Вам потрібно буде увійти до свого облікового запису, а якщо у Вас немає рахунку, то Ви зможете оплатити квартиру через свою банківську карту. Далі заповніть форму і дотримуйтесь інструкцій.

rent_for_travelrent_for_travel

 

3. Якщо Ваш вибір - банківська карта, то переконайтесь, що можете оплачувати послуги через Інтернет. У кожного банку свої умови, можливо, Вам потрібно буде просто активізувати відповідну опцію, частіше за все, це безкоштовно або за символічну плату.

4. На сторінці Ви вказуєте номер карти, термін дії, тризначний CVV-код і свою електронну адресу:

rent_for_travel

rent_for_travel

А) якщо Ви користуєтеся картками MasterCard або Maestro, то для ініціації карти Вашим банком, потрібно буде ввести SecureCode, який аналогічний Вашому PIN-коду. Банк за лічені секунди завершує перевірку і Ви можете завершити оплату;

Б) якщо у Вас Visa, то ідентифікація теж проходить дуже просто. Вам необхідно буде всього один раз створити власний пароль для її захисту. Після цього, при оплаті буде просто з'являтися вікно Verified by Visa. Просто введіть Ваш пароль і натисніть «Підтверджую». Ваша особистість перевірена та оплата - захищена!

Тепер власникові буде відправлено запит на бронювання, який він зможе прийняти або відхилити протягом 24 годин. Якщо Ваш запит буде відхилено, то гроші з рахунку списані не будуть.

У Вас виникли запитання? Зверніть увагу на зелене віконце праворуч «Допомога онлайн» - ми завжди готові допомогти Вам!

Замовляйте і сплачуйте житло, де б Ви не знаходилися легко і швидко - подорожуйте з RentFortravel!


Підтвердження 

бронювання

Ви отримаєте повідомлення по електронній пошті щодо вашого запиту на бронювання. Після того, як власник підтвердить ваш запит на бронювання житла, Вам надійде підтвердження електронною поштою а також смс повідомленням про те, що ваше бронювання було успішно завершено. Якщо ж власник відхилить запит, ви також будете поінформовані.


 

 


Я - Власник


 

Розміщення об’єкту житла

Rentfortravel пропонує простий та швидкий спосіб здати в оренду подобово Ваше житло. Ви можете додати Ваше житло натиснувши на головній сторінці кнопку „Здати житло”. У формі, що відкивається, введіть Ваші дані власника, додавши адресу електронної пошти (логін), пароль, ваше ім’я та номер телефону. Далі вкажіть основні дані Вашого об’єкту, дайте коротку назву, яка б якнайкраще відображала Ваше житло - це і буде головною назвою вашого об’єкту у пошуку. Завантажуйте на сайт першу яскраву фотографію, вона стане головною фотографією Вашого об’єкту. Пізніше Ви зможете додати більше фотографій. Зверніть увагу: фотографія повинна бути горизонтальною, без водяних знаків інших сайтів, інакше таку фотографію буде видалено. Вкажіть базову (тобто основну) ціну, яку хочете отримати за оренду житла, ціна вказується в євро. Надалі Ви зможете додати інші ціни на різні періоди, наприклад ціна на високий сезон або на свята. Оберіть тип Вашого об’єкту – кімната, квартира або ж дім, вкажіть його місцезнаходження та виберіть із переліку зручності, доступні у Вашому житлі. Надайте дані про місце знаходження житла – район, вулицю, номер будинку, впишіть площу в метрах квадратних та кількість кімнат. Вкажіть максимальну кількість гостей, яку може прийняти Ваше житло. У розділі "Опис" детально опишіть житло, його розташування, знаходження видатних пам’яток поруч, супермаркетів, торгових центрів, наявність  спальних місць і їхня деталізація, будь-яку іншу інформацію яка надасть найповнішу картину про Ваш об’єкт. Зверніть увагу, що в цьому розділі не можна вказувати контактну інформацію, описи з контактною інформацією будуть видалятись адміністрацією. Далі натисніть «Зберегти». На сторінці редагування щойно доданого об’єкта, змінюйте, додавайте, коригуйте інформацію про Ваше житло.


Редагування об’єкта

Доповнюйте дані і додавайте нові фото у розділі «Мої об’єкти», вибравши «Редагувати об’єкт». Окрім того, тут Ви завжди можете актуалізувати наявність тих чи інших приладів у Вашому житлі. В цьому розділі Ви також можете актуалізувати календар зайнятості об’єкта житла. Розділ «Ціна і тарифні періоди» надає змогу змінювати Вашу базову ціну за об’єкт, а також встановлювати тарифні періоди на свята чи високі сезони. Окрім того, саме тут Ви можете активувати функцію «Гаряча пропозиція», відмітивши відповідний чекбокс, встановивши розмір знижки у відсотках і термін дії знижки.

Панель Управління

За допомогою панелі управління  переглядайте та редагуйте різні дані Ваших об’єктів, отримуйте повідомлення щодо запитів на бронювання. Розділ  „Мої об’єкти” допомагає переглядати усі Ваші додані об’єкти, а також  рейтинги і відгуки, перелік запитів на бронювання, усі Ваші підтверджені та відхилені запити користувачів, отримані та передані повідомлення. У розділі „Аккаунт” редагуйте та змінюйте Ваші особисті дані, завантажуйте Ваше фото, це допоможе краще здавати житло, оскільки користувачі більше довіряють власникам з фото. Заповнюйте профіль якомога повніше і надавайте тільки достовірну інформацію. Налаштування аккаунту допомагає  обрати Вам спосіб отримання повідомлень  на Вашу електронну пошту про різні події: запити на бронювання, відгуки, коментарі, знижки від Rentfortravel, нагадування про бронювання, Ваш календар.


Бронювання

Якщо гість хоче забронювати Ваше житло на якийсь період, Ви отримаєте запит на бронювання електронною поштою та смс-повідомленням, яке маєте прийняти або відхилити протягом 24 годин. Якщо Ви приймаєте бронювання, з банківської картки гостя спишеться сума за весь період його перебування  у Вашому житлі. Ця сума буде знаходитись на рахунку Rentfortravel допоки гість не поселиться у Вас. Виплата за оренду Вашого житла відбудеться на наступний день після поселення гостя, на Ваш банківський рахунок або картку. Якщо Ви відхиляете запит на бронювання, кошти з рахунку гостя списуватись не будуть. Переглядайте запити та підтвердження бронювання у панелі управління Вашого аккаунта.


Виплата

Виплата за бронюваннями здійснюється наступного дня після поселення гостя. Пам’ятайте, що гість сплачує за весь період проживання авансом, і сплачені ним кошти знаходяться на рахунку Rentfortravel. Виплата за проживання гостя відбувається саме від Rentfortravel на  Вашу користь заздалегідь узгодженим способом, зазвичай, це виплата на банківський рахунок або картку власника.


..................................................................................................................................................................