Власникам

Rentfortravel.com допоможе Вам здавати житло в оренду без особливих зусиль. Ми робимо усе для простоти та зручності користування сервісом. Розміщуйте своє житло, приймайте гостей та заробляйте з Rentfortravel.com.


Чому Rentfortravel.com? 


галочка Безкоштовне розміщення

Rentfortravel.com допоможе Вам безкоштовно розмістити Вашу пропозицію. Зареєструйтесь в нашій системі та заповнюйте Ваш особистий аккаунт.


галочка Аккаунт

Безкоштовно розмістіть всі свої об’єкти, в подробицях опишіть Ваше житло, додайте фотографії та відмітьте в календарі доступні для розміщення дати.


Вибір гостягалочка

При появі бронювання, Ви самі обираєте, кому здавати своє житло. Вивчайте своїх потенційних гостей, попередньо спілкуйтесь з приводу можливих нюансів проживання. 

 


галочка Приймайте гостей

Спілкуйтесь безпосередньо з майбутнім гостем за отриманими контактами. Будьте доброзичливими та привітними. Пам’ятайте що гарні відгуки допоможуть Вам в майбутньому та зроблять хорошу рекламу.


галочка Ціна та знижки

Ви самі визначаєте ціну та період здачі житла. У Вас також є можливість встановлювати знижки на певні періоди часу.


галочка Виплата

Виплата за оренду житла відбувається 24 години після заселення гостя. Служба підтримки доступна з Пн по Пт с 09.00 до 18.00.


 

Додаткові функції на rentfortravel.com.ua 

 

Додаткові платні функції на rentfortravel.com.ua дозволять кожному Власнику об’єкту житла обрати оптимальний варіант розміщення на сайті, тим самим набагато підвищивши ефективність реклами своїх об’єктів і, відповідно, кількість клієнтів.  Усі функції в тій чи іншій комбінації поєднуються в Пакети комплексного просування об’єктів житла. Розміщення на rentfortravel.com.ua, як і раніше, залишається безкоштовним, так само, як і бронювання об’єктів он-лайн за допомогою банківської карти. Ми надаємо можливість кожному Власнику об’єкту житла самостійно обирати який Пакет послуг активувати в своєму Кабінеті Власника.

 

 Вартість Пакетів комплексного просування

Термін дії всіх пакетів 30 днів з моменту оплати


Пакет Функції в Пакеті Вартість
Пакет Преміальний

- Ротація на головній сторінці

- Підняття в ТОП по місту

- Підняття в ТОП по району

- Відкриття прямих контактів власника

- Розміщення об'єкту в тематичні колекції на сайті

- 30 прямих переходів на об'єкт по контекстній рекламі Google

150 грн
 Пакет Оптимальний

- Ротація на головній сторінці

- Підняття в ТОП по місту

- Відкриття прямих контактів власника

125 грн
 Пакет ТОП по місту + контакти

- Підняття в ТОП по місту

- Відкриття прямих контактів власника

100 грн
 Пакет ТОП по району + контакти

- Підняття в ТОП по району

- Відкриття прямих контактів власника

75 грн
 Пакет Контакти

- Відкриття прямих контактів власника

50 грн

 

Які функції входять до Пакету послуг?

 

Функція «Прямі контакти»

Ця функція дозволяє відкрити прямі контакти Власника (номер або номери телефонів, зробити доступним e-mail) на сторінці об’єкта житла для забезпечення прямого доступу клієнта до Власника обраного об’єкту.

Переваги даної функції:

- Прямі номери телефонів Власника а також його фото з’являються на сторінці об’єкта житла поруч з фотографіями об’єкту

- В результатах пошуку в загальному переліку об’єкти з відкритими контактами позначаються спеціальною яскравою позначкою, що дозволяє потенційному клієнту швидко визначити об’єкти з прямими контактами

- Ціна об’єкта при активації даної функції вказується без урахування комісії сайту, тобто клієнт бачить ту ціну, яку вказав Власник

- У потенційного клієнта з’являється можливість відфільтрувати результати пошуку по параметру «тільки прямі контакти» і побачити тільки ті об’єкти, де відкриті прямі контакти Власників

 

Функція «ТОП по району»

Ця функція дозволяє підняти Ваш об’єкт нерухомості вище за інші в переліку по району міста в тих містах на сайті, де передбачене розподілення по районах.

Переваги цієї функції:

- Ваш об’єкт займає перші позиції в списку об’єктів по району міста

- Відкриті контакти Власника дозволяють отримати всі вигоди функції «Прямі контакти»

 

Функція «ТОП по місту»

Ця функція дозволяє підняти Ваш об’єкт нерухомості вище за інші в переліку за результатами пошуку по місту.

Переваги даної функції:

- Ваш об’єкт займає перші позиції в переліку об’єктів по місту, його бачитиме більша кількість потенційних клієнтів

- Відкриті контакти Власника дозволяють отримати всі вигоди функції «Прямі контакти»

 

Функція «Ротація на головній сторінці»

Це найбільш ефективний спосіб рекламувати Ваш об’єкт житла на сайті. При активації даної функції об’єкт розміщується на головній сторінці сайту в ротацію.

Переваги цієї функції:

- Ваш об’єкт з’являється на головній сторінці сайту, фотографії широким планом, де їх побачить кожний потенційний клієнт, який відвідує сайт

- Окрім того, Ваш об’єкт знаходиться в переліку об’єктів на головній сторінці сайту зліва, також в ротації, що забезпечує додаткову увагу клієнтів і підвищує потенційну кількість дзвінків

- Відкриті контакти Власника дозволяють отримати всі вигоди функції «Прямі контакти»


Всі вищенаведені функції на сайті входять до складу різноманітних Пакетів комплексного просування об’єктів житла. Кожний Пакет активується терміном на 30 днів і автоматично дезактивується якщо він не був активований Власником повторно. Кожний Пакет складається з того чи іншого набору функцій, що дозволяє кожному Власнику знайти найбільш зручний і ефективний інструмент  просування свого об’єкту житла.

Вхід | Реєстрація